چرا باید آزمایش باتری لیتیومی انجام شود؟

December 15, 2021

آخرین اخبار شرکت چرا باید آزمایش باتری لیتیومی انجام شود؟

چرا تست باتری لیتیومی انجام می شود؟

 

1. به مفهوم بازیافت حفاظت از محیط زیست و سبز پایبند باشید

اگرچه باتری های لیتیومی فواید زیادی برای زندگی مردم به ارمغان آورده اند، اما نمی توان این نکته را نادیده گرفت که بسیاری از عناصر موجود در باتری ها تأثیر مخرب زیادی بر خاک، کیفیت آب و محیط زیست محیطی دارند.از طریق تشخیص باتری های لیتیومی، الکتریسیته باقی مانده را می توان بارها بازیافت کرد و پس از یک سری کار کامل، الکترومغناطیسی دوباره متولد شد.آزمایش باتری لیتیوم کاری است که توسط مفهوم مدرن تولید سبز حمایت می شود و این نیاز کل زنجیره صنعتی است.

 

2. حفاظت پس از فروش بهتری برای مصرف کنندگان فراهم کنید

مهم است بدانید که اهداف خدمات آزمایش باتری لیتیومی بسیاری از تولیدکنندگان الکترونیک هستند، اما اهداف خدمات واقعی عمدتاً مصرف کنندگان محصولات الکترونیکی هستند.اغلب خدمات عالی تست باتری لیتیومی است که باعث می شود مصرف کنندگان محصول را تشخیص دهند.آزمایش منظم باتری های لیتیومی در تجهیزات الکترونیکی نیز می تواند در اولین بار خطرات ایمنی را از بین ببرد و تعمیر و نگهداری پس از فروش باتری را به مصرف کنندگان در بازار ارائه دهد.و تست کنید.

 

3. کاهش هزینه های تولید باتری و صرفه جویی در هزینه ها

عناصری مانند آلیاژهای لیتیوم و آلیاژهای لیتیوم در تولید باتری های لیتیومی وجود دارد.این عناصر نه تنها در فرآیندهای تولید پیچیده هستند، بلکه از نظر قیمت نیز گران هستند.تست باتری لیتیومی ارائه شده به صورت حرفه ای به کاهش مصرف باتری و هزینه های تولید ادامه می دهد و بر اشباع ظرفیت باتری و استفاده تمرکز دارد.پس از تست، می توان به وضوح مشکلات باتری را پیدا کرد و راه حل های به موقع ارائه کرد.این بیشتر شرکت ها برای پس انداز پول قرض کردند.

دلیل اینکه بسیاری از تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی آزمایش باتری لیتیومی را انجام می دهند، آزمایش مفهوم حفاظت از محیط زیست و سبز و ارتقای کارایی بازیافت باتری است.هسته اصلی محصولات الکترونیکی باتری است و بیشتر مصرف کنندگان نگران خدمات پس از فروش باتری هستند.دلیل دیگر این است که تولید باتری‌های لیتیومی می‌تواند هزینه‌های تولید باتری را کاهش دهد و تولیدکنندگان را در هزینه‌های تولید و هزینه باتری صرفه‌جویی کند.

 

موارد آزمایش باتری های لیتیومی چیست؟

 

به منظور اطمینان از ایمنی باتری های لیتیوم یون، موسسات داخلی و خارجی استانداردهای تست ایمنی مختلفی را برای باتری های لیتیوم یونی تدوین کرده اند.

 

تست های اکستروژن، طب سوزنی، ضربه، لرزش، افت، سوزش، در ارتفاع بالا و تست های فشار کم، همگی برای آزمایش به دستگاه های تست باتری حرفه ای نیاز دارند.به منظور اطمینان از ایمنی باتری، باتری های نامرغوب را بررسی کنید و از حوادث ایمنی باتری جلوگیری کنید.

خلاصه: موارد فوق اهمیت تست باتری لیتیومی است.به طور کلی، باتری‌های لیتیومی قدرت دارای الزامات بالاتری برای محصول "کیفیت و ایمنی، ثبات محصول و هزینه‌های نگهداری بعدی" هستند و کیفیت محصول آنها نیاز به اطمینان بهتری دارد، بنابراین، تشخیص باتری‌های لیتیومی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.