طبقه بندی و معرفی ماشین های کششی

November 25, 2021

آخرین اخبار شرکت طبقه بندی و معرفی ماشین های کششی

طبقه بندی و معرفی ماشین های کششی


طبقه بندی و معرفی ماشین های کششی
در اصل به ماشین کششی مکانیکی و ماشین کششی هیدرولیک تقسیم می شود.شکل به ماشین کششی تک ستونی، ماشین کششی دو ستونی، ماشین کششی افقی و ماشین کششی عمودی تقسیم می شود.سهولت کار به ماشین های کششی الکترونیکی، ماشین های کششی کامپیوتری، ماشین های کششی نوع سروو کامپیوتر و غیره تقسیم می شود.


ماشین کششی هیدرولیک: سیلندر هیدرولیک به سمت بالا و پایین حرکت می کند تا جابجایی عمودی صفحه پیوند میانی و فیکسچر را به حرکت درآورد تا عملکردهای مختلف ماشین کششی را درک کند.مزیت آن این است که می تواند تست کششی با مقاومت بالاتری انجام دهد، اما نقطه ضعف آن این است که دقت کنترل بالا نیست و بهداشتی نیست.این عمدتا برای صنایعی مانند مواد فلزی، یاتاقان های پل، صفحات بزرگ، مصالح ساختمانی و مواد کامپوزیت مناسب است.بار کلی آن بالاتر از 300KN (30T) است.اصل کار ایستگاه هیدرولیک به شرح زیر است: موتور پمپ روغن را به چرخش در می آورد، پمپ روغن را از پمپ روغن می مکد و سپس روغن را پمپ می کند که انرژی مکانیکی را به انرژی فشار روغن هیدرولیک تبدیل می کند.روغن هیدرولیک توسط شیر هیدرولیک از طریق بلوک منیفولد (یا ترکیب سوپاپ) برای دستیابی به جهت، فشار و تنظیم جریان تنظیم می شود سپس از طریق خط لوله خارجی به سیلندر روغن یا موتور روغن ماشین های هیدرولیک منتقل می شود و در نتیجه کنترل می شود. تغییر جهت موتور هیدرولیک، اندازه نیرو و سرعت سرعت و فشار دادن ماشین آلات هیدرولیک مختلف برای انجام کار.

ماشین کششی مکانیکی عمدتاً توسط موتور هدایت می شود تا میله پیچ مارپیچ را به حرکت درآورد.میله پیچ می چرخد ​​تا صفحه پیوند را به حرکت درآورد و فیکسچر به سمت بالا و پایین حرکت کند تا کشش، فشرده سازی و لایه برداری، پارگی، برش، مقاومت خمشی سه نقطه ای و سایر عملکردهای دستگاه کششی را درک کند..مزیت این است که دقت کنترل بالا، مواد و صنایع کاربرد به طور عمده شامل: لاستیک، پلاستیک، سیم و کابل، سیم لعابی، نوار، چسب، نساجی، کفش سازی، چرم، فیلم، پایانه ها و سایر صنایع است.


تفاوت عملکردی بین ماشین کششی تک ستونی و ماشین کششی دو ستونی وجود ندارد.این عمدتاً با اندازه نیروی کششی تعیین می شود و همچنین به ضربه جابجایی مورد نیاز محصول اندازه گیری شده و اندازه نمونه مربوط می شود.


در مقایسه با ماشین کششی مبتنی بر رایانه، کنترل مبتنی بر رایانه راحت‌تر، کارکرد ساده‌تر و قدرتمندتر است.به عنوان مثال، ماشین کششی مبتنی بر کامپیوتر را می توان از طریق منحنی نرم افزار نمایش داد تا مقدار نیروی جابجایی را در هر نقطه و زمان پیدا کند.نمایشگر، تا کیفیت محصول آزمایش شده را بهتر منعکس کند.


در مقایسه با نوع کامپیوتر، دستگاه کششی سروو کامپیوتر دارای مزایای زیر است: دقت جابجایی بار می تواند به 0.0001 برسد، سرعت تست را می توان در هر زمان تنظیم کرد (0.01mm/min-500mm/min) بدون اینکه بر عملکرد تست تاثیر بگذارد. محصول، و عمر سرویس 2 برابر بیشتر است.نویز تست 10 برابر کمتر است.